I/O Cards & Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.01kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000238 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.01 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 44 x 14.5 x 22mm |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Category Code | IOC |


