I/O Cards & Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.036kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.046 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003375 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.046 kg |
| Unit Net Weight | 0.036 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | IOC |


