I/O Cards & Adapters
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.036kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 17 |
| Shipping Box Weight | 0.75 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001729 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.044 kg |
| Unit Net Weight | 0.036 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | IOC |


