Speakers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.585kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.79 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004219 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.79 kg |
| Unit Net Weight | 0.585 kg |
| Included Accessories | Power supply; User documentation |
| Headphones jack | Yes |
| Depth | 227 mm |
| Height | 149.2 mm |
| Width | 127 mm |
| Volume control | Yes |
| System profile | 2.0 |
| Category Code | SPE |


