Microphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.217kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 6.6 kg |
| Shipping Box Width | 26.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001707 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.33 kg |
| Unit Net Weight | 0.217 kg |
| Cord length | 2.5 m |
| Category Code | MIC |


