Microphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.165kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 48.2 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 9.5 kg |
| Shipping Box Width | 42.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003206 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.317 kg |
| Unit Net Weight | 0.165 kg |
| Dimensions | 122 x 335 x 139 mm |
| Cord length | 1.75 m |
| Frequency response | 50 Hz - 10000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| Microphone jack 3.5mm | 1 |
| Category Code | MIC |


