Microphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.14kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 3.29 kg |
| Shipping Box Width | 30 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004212 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.329 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Dimensions | 300 x 115 x 125 mm |
| Cord length | 1.4 m |
| USB 2.0 | 1 |
| Sensitivity | 38 dB(a) |
| Frequency response | 100 Hz - 10000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | MIC |


