Microphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.37 kg |
| Shipping Box Width | 19.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002378 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Dimensions | 150 x 50 x 35mm |
| Cord length | 1.5 m |
| Frequency response | 50 - 16000 Hz |
| Category Code | MIC |


