Microphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.211 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001505 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.211 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Cord length | 1.5 m |
| USB 2.0 | 1 |
| Included Accessories | User’s guide, Gaming sticker |
| Category Code | MIC |


