Home Audio
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LG | Вес: | 11.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 109 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 49 cm |
| Shipping Box Weight | 14.5 kg |
| Shipping Box Width | 29 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1549 cubm |
| Unit Gross Weight | 14.5 kg |
| Unit Net Weight | 11.8 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 990 x 97 x 125 and 191 x 386 x 318 mm |
| Power consumption | 90 Watts |
| USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| HDMI | 2 |
| Optical S/PDIF | 1 |
| Audio functions | Soundbar |
| Speaker Output Power | 600W Watts |
| Speaker type | Cabinet |
| Category Code | HAV |


