Home Audio
Техническая спецификация товара
| Производитель: | VSSL | Вес: | 6kg |
|---|
| Product Type | Amplifier |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 55.5 cm |
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping Box Weight | 6.45 kg |
| Shipping Box Width | 40 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.04218 cubm |
| Unit Gross Weight | 6.45 kg |
| Unit Net Weight | 6 kg |
| Category Code | HAV |


