Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.045kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 57 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 44 cm |
| Shipping box quantity | 100 |
| Shipping Box Weight | 12.25 kg |
| Shipping Box Width | 45 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001129 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.122 kg |
| Unit Net Weight | 0.045 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 160x135x4mm |
| Cord length | 1.8 m |
| Model name | Ziva Chat |
| Headphones jack | 1 |
| Fixing kind | On-the-ear |
| Sensitivity | 89 dB(a) |
| Frequency response | 70 Hz - 20000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Category Code | HST |


