Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.186kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 60 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28.5 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 4.85 kg |
| Shipping Box Width | 36.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005201 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.404 kg |
| Unit Net Weight | 0.186 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 195x175x73mm |
| Battery | Rechargeable |
| Model name | Zena |
| USB 2.0 | 1 |
| Headphones jack | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Charging time | 3 hours |
| Fixing kind | On-the-ear |
| Sensitivity | 100 dB(a) |
| Impedance | 32 ohm |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 75 hours |
| Category Code | HST |


