Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PANASONIC | Вес: | 0.018kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10.1 cm |
| Shipping box quantity | 5 |
| Shipping Box Weight | 0.825 kg |
| Shipping Box Width | 17.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008117 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.165 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Colour | Beige |
| Model name | RP-HTX20BE-C |
| Bluetooth | Yes |
| Charging time | 2 hours |
| Fixing kind | Earbud |
| Frequency response | 20 Hz - 20 kHz |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 8.5 hours |
| Category Code | HST |


