Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.28kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.311 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00203 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.311 kg |
| Unit Net Weight | 0.28 kg |
| Cord length | 2.43 m |
| USB 2.0 | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Category Code | HST |


