Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | LOGITECH | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.25 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003185 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.25 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | 1 |
| Included Accessories | User documentation |
| Fixing kind | Head-Band |
| Category Code | HST |


