Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS | Вес: | 0.294kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.614 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00528 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.614 kg |
| Unit Net Weight | 0.294 kg |
| Colour | Silver |
| Model name | TUF GAMING H3 |
| Included Accessories | Quick start guide 3.5mm audio/mic splitter cable |
| Fixing kind | Head-Band |
| Frequency response | 20 ~ 20000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


