Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.143kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 47 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 4.6 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004073 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.383 kg |
| Unit Net Weight | 0.143 kg |
| Dimensions | 180 x 165 x 72 mm |
| Cord length | 1.2 m |
| Model name | Tones |
| Fixing kind | On-the-ear |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


