Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 41 cm |
| Shipping box quantity | 16 |
| Shipping Box Weight | 5.7 kg |
| Shipping Box Width | 35 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004395 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.356 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 180x150x66mm |
| Model name | Tones |
| Micro-USB | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Fixing kind | On-the-ear |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Headset features | Gaming/Wireless |
| Category Code | HST |


