Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.41 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00528 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.41 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Colour | Black / Red |
| Cord length | 2 m |
| Sensitivity | 103 dB(a) |
| Frequency response | 20 - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


