Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.255 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002296 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.255 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Cord length | 1.5 m |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 108 dB(a) |
| Microphone jack 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


