Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS | Вес: | 0.252kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.54 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003672 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.54 kg |
| Unit Net Weight | 0.252 kg |
| Colour | Black |
| Model name | ROG Strix Go Core |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 45 dB(a) |
| Frequency response | headphones 20 ~ 40000 Hz, Microphone 100 ~ 10000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


