Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS | Вес: | 0.29kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 9.54 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003944 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.954 kg |
| Unit Net Weight | 0.29 kg |
| Colour | Black |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Model name | ROG Strix Go 2.4 |
| Included Accessories | Carrying case, Charging cable, Detachable microphone, Quick start guide 3.5mm cable, USB-C to USB 2.0 (Type-A) adapter |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 54 dB(a) |
| Frequency response | 3.5mm: 10 ~ 40000 Hz Wireless: 20 ~ 20000 Hz |
| Headset features | Gaming/Noise canceling/Wireless |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| Category Code | HST |


