Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.048kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.16 kg |
| Shipping Box Width | 19.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002397 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Unit Net Weight | 0.048 kg |
| Cord length | 1.8 m |
| Included Accessories | Adapter cable, User guide |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 89 dB(a) |
| Frequency response | Headphone 70-20.000Hz; Microphone 30-16.000Hz |
| Volume control | Yes |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


