Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.035kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006825 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Colour | Pink |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Model name | Nika Compact Bluetooth Wireless Earphones |
| Micro-USB | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Charging time | 3 hours |
| Fixing kind | Earbud |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 8 hours |
| Category Code | HST |


