Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.068kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 57 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 41 cm |
| Shipping box quantity | 120 |
| Shipping Box Weight | 13 kg |
| Shipping Box Width | 30 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005843 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.108333 kg |
| Unit Net Weight | 0.068 kg |
| Colour | Yellow |
| Dimensions | 167 x 130 x 50 mm |
| Cord length | 1.1 m |
| Model name | Nano |
| Fixing kind | On-the-ear |
| Sensitivity | 100 dB(a) |
| Frequency response | 50 Hz - 17000 Hz |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


