Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.015kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000357 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.015 kg |
| Cord length | 1.2 m |
| Fixing kind | Earbud |
| Sensitivity | 105 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Category Code | HST |


