Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SOUNDCORE | Вес: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.175 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.175 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Colour | Black |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Model name | Life Dot 2 |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Earbud |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 100 hours |
| Category Code | HST |


