Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SOUNDCORE | Вес: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.38 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001381 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.38 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Colour | White |
| Model name | Liberty Air 2 |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Earbud |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 28 hours |
| Category Code | HST |


