Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SOUNDCORE | Вес: | 0.28kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.338 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001162 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.338 kg |
| Category Code | HST |


