Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.066 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000375 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.066 kg |


