Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | KINGSTON | Вес: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.205 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001404 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.205 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | Black / Green |
| Cord length | 1.3 m |
| Model name | HyperX CloudX Chat |
| Fixing kind | Head-Band |
| Frequency response | 18Hz–23,000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


