Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | KINGSTON | Вес: | 0.336kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.39 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004807 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.39 kg |
| Unit Net Weight | 0.336 kg |
| Cord length | 1.3 m |
| Fixing kind | Head-Band |
| Frequency response | 20Hz–20,000Hz |
| Headset features | Gaming/Noise canceling |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Microphone jack 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


