Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HYPERX | Вес: | 0.368kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.009881 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.6 kg |
| Unit Net Weight | 0.368 kg |
| Colour | Black |
| Model name | HyperX Cloud Orbit S |
| Included Accessories | USB Type C to USB Type A: 3m; USB Type C to USB Type C: 1.5m; 3.5mm plug (4-pole): 1.2m; |
| USB type C | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 120 dB(a) |
| Frequency response | 10Hz–50,000Hz |
| Headset features | Gaming |
| Battery run time up to | 10 hours |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


