Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HYPERX | Вес: | 0.019kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.009881 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.63 kg |
| Unit Net Weight | 0.019 kg |
| Colour | Red |
| Cord length | 1.2 m |
| Fixing kind | Earbud |
| Sensitivity | 116 dB(a) |
| Frequency response | Headphone: 20Hz–20,000Hz; Microphone: 100Hz-6,300 Hz |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


