Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.214kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.351 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003391 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.351 kg |
| Unit Net Weight | 0.214 kg |
| Dimensions | 22x16x9mm |
| Cord length | 2 m |
| Model name | HS-250 |
| USB 2.0 | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 108 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Category Code | HST |


