Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.339kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 54 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 7.9 kg |
| Shipping Box Width | 34.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006986 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.658 kg |
| Unit Net Weight | 0.339 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 202x192x94mm |
| Cord length | 1.2 m |
| Model name | GXT488 |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 115 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Headset features | Gaming/Noise canceling |
| Category Code | HST |


