Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.326kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.57 kg |
| Shipping Box Width | 9.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005132 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.57 kg |
| Unit Net Weight | 0.326 kg |
| Colour | Black |
| Cord length | 2 m |
| Model name | GXT 450 Blizz RGB 7.1 Surround Gaming Headset |
| USB 2.0 | 1 |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 120 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


