Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.326kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 16 |
| Shipping Box Weight | 10.6 kg |
| Shipping Box Width | 46 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006081 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.662 kg |
| Unit Net Weight | 0.326 kg |
| Dimensions | 190 x 195 x 100 mm |
| Cord length | 1 m |
| Sensitivity | 103 dB(a) |
| Frequency response | 20 - 20000 kHz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


