Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.225kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 3.8 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004147 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.38 kg |
| Unit Net Weight | 0.225 kg |
| Dimensions | 215 x 90 x 165 mm |
| Cord length | 1 m |
| Model name | GXT404B RANA |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 108 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


