Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.356kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 56 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 7 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007056 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.7 kg |
| Unit Net Weight | 0.356 kg |
| Colour | Black / Blue |
| Cord length | 2.5 m |
| Model name | GXT 350 Radius 7.1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 117 dB(a) |
| Frequency response | 18 Hz - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


