Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.354kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 59 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 5.6 kg |
| Shipping Box Width | 40 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005664 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.56 kg |
| Unit Net Weight | 0.354 kg |
| Colour | Black / Red |
| Dimensions | 210 x 190 x 110 mm |
| Cord length | 1.2 m |
| Model name | GXT 323 Carus |
| Fixing kind | Head-Band |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


