Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.325kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28.2 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 4.35 kg |
| Shipping Box Width | 36.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007445 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.725 kg |
| Unit Net Weight | 0.325 kg |
| Dimensions | 210 x 215 x 110 mm |
| Cord length | 1 m |
| Model name | GXT 322B Carus |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 112 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


