Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.295kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 53 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 44 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 6.8 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006413 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.567 kg |
| Unit Net Weight | 0.295 kg |
| Dimensions | 210 x 230 x 100 mm |
| Cord length | 2 m |
| Headphones jack | 1 |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 105 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


