Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.339kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.572 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005733 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.572 kg |
| Unit Net Weight | 0.339 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 202x192x94mm |
| Cord length | 1.2 m |
| Model name | GXT 488 Forze PS4 |
| Included Accessories | User guide, Gaming sticker |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 115 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


