Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.376kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 54 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 44.6 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 8.55 kg |
| Shipping Box Width | 35.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007185 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.713 kg |
| Unit Net Weight | 0.376 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 210 x 195 x 95mm |
| Cord length | 2.2 m |
| Model name | GXT 460 Varzz Illuminated |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 115 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz, Microphone: 2 Hz - 2000 Hz |
| Volume control | Yes |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


