Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.313kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.568 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006149 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.568 kg |
| Unit Net Weight | 0.313 kg |
| Colour | Green / Brown |
| Dimensions | 200 x 160 x 100 mm |
| Cord length | 1 m |
| Included Accessories | User guide,extension cable |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 108 dB(a) |
| Frequency response | 20Hz ~ 20KHz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


