Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.322kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.572 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005843 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.572 kg |
| Unit Net Weight | 0.322 kg |
| Colour | Black / Red |
| Cord length | 1 m |
| Model name | GXT 310 Radius |
| Included Accessories | User guide,extension cable |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 108 dB(a) |
| Frequency response | 20Hz ~ 20KHz |
| Headset features | Gaming |
| 4-pole 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


