Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.323 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003695 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.323 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Colour | Black |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 102 dB(a) |
| Frequency response | 20 - 20000Hz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


