Headsets
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ASUS | Вес: | 0.346kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.983 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006359 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.983 kg |
| Unit Net Weight | 0.346 kg |
| Included Accessories | Detachable microphone, User guide, ROG Hybrid ear cushion, 3.5mm audio/mic splitter cable |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 40 dB(a) |
| Frequency response | Рeadphones: 20 ~ 40000 Hz, Microphone: 100 ~ 10000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | HST |


